Home » انتخاب ال سی دی لپ تاپ

انتخاب ال سی دی لپ تاپ


پارت نامبر ال سی دی لپ تاپ

تعویض ال سی دی لپ تاپ نیازمند تخصص و اطلاعات کافی در باره ی ال سی دی/ال ای دی لپ تاپ می باشد. کیفیت بالا و واضح بودن تصویر خروجی از صفحه نمایش لپ تاپ تنها یکی از نشانه های سالم بودن ال سی دی لپ تاپ می باشد. داشتن ال سی دی لپ تاپ با کیفیت و رزولوشن بالا برای کاربران بسیار حائز اهمیت است .و به جرات می توان گفت که به اندازه ی سرعت CPU برای کاربر مهم است. زیرا در مدت زمان کار با آن مستقیم ارتباط دارد و در صورت نداشتن خروجی با کیفیت و رزولوشن بالا کار کردن در طول روز مشکل می شود و کیفیت و کارایی شما را تحت تاثیر خواهد گذاشت.
چطور پارت نامبر ال سی دی لپ تاپ را پیدا کنیم؟

این سوال روزانه تمام کاربرانی است که با سایت ام.آی.اس الکترونیک تماس می گیرند. شکسته شدن ال سی دی لپ تاپ امری اجتناب ناپذیر بوده و بدلیل مشغله کاری افراد، مراجعه به مرکز تعمیراتی در اسرع وقت امکان پذیر نیست. ولی در خصوص شکسته شدن ال سی دی لپ تاپ باید به یک مرکز تعمیراتی مراجعه نمایید. زیرا در صورت نداشتن مهارت کافی امکان شکستن قسمت های دیگر لپ تاپ مانند قاب، لولا، تاچ (در صورت داشتن) و … وجود دارد.

ابتدا قاب B لپ تاپ یا همان قاب دور ال سی دی را باز می کنیم. قاب دور ال سی دی لپ تاپ بسیار نازک و شکننده بوده لذا در هنگام باز کردن آن بسیار محتاط باشید.
اکنون پیچ های ال سی دی که به لولای لپ تاپ و قاب A متصل شده ان را باز کنید.
در اکثر لپ تاپ ها لازم است.که قاب B و C و برد لپ تاپ نیز باز شود.
ال سی دی را بردارید و پشت ال سی دی را مشاهده کنید که دارای برچسب هایی است که در این قسمت پارت نامبر ال سی دی نوشته شده است.

با پیدا کردن پارت نامبر ال سی دی اکنون می توانید به فروشگاه قطعات مراجعه کرده و قطعه فابریک را خریداری نمایید.

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *